Gold partner
12
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
31
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
14079
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (3)

  • ALAN
    329 999 $
    2 089 $/м²

    Генерала Шаповала вул. (Механізаторів), 2

    3 кімнати
    158 / 77 / 17 м²
    поверх 3 з 25
    2010 рік побудови
    сьогодні
    БЕЗ КОМИСІЇ Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира в ЖК «Смарагдовий» Солом'янський район. 📍 Адреса: вул. Генерала Шаповала, 2 Елітний житловий комплекс із високим рівнем безпеки, закритою територією та розвиненою інфраструктурою. Тут є все для комфортного життя: ✔ Фітнес-центр ✔ Супермаркет ✔ Підземний паркінг ✔ Наземний паркінг ✔ Система відеоспостереження ✔ Два сучасних дитячих майданчики ✔ Зелена паркова зона ✔ Поруч розважальний комплекс "Ультрамарин" 🏡 Характеристики квартири: ▪️ Загальна площа: 208 м² (158 м² житлова + 50 м² тераса) ▪️ Сучасний авторський ремонт з використанням дорогих, якісних матеріалів ▪️ Елегантний дизайн у теплих тонах, що створює атмосферу затишку...
    Рієлтор
  • ALAN
    205 000 $
    1 694 $/м²

    Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 12-Г

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Оболонь Оболонь
    3 кімнати
    121 / 70 / 16 м²
    поверх 2 з 14
    сьогодні
    Продаж трикімнатної квартири на проспекті Івасюка 12Г, Оболонь. Корпус 2. Цегляний будинок, індивідуальний проект, поверх 2/14. Загальна площа 121/70/16 м2. Квартира з євроремонтом. Укомплектована необхідними меблями та технікою. 3 кондиціонери. Італійські меблі з натурального дерева. Паркет – скандинавський дуб. Італійська плитка та сантехніка, джакузі та душова кабіна, духова шафа, плита, пральна машина, посудомийна машина. Бойлер, лічильники води та тепла. Декоративні ґрати на вікнах. Балкон засклений. Шикарне розташування будинку, до набережної Дніпра 100м, до метро Оболонь 10 хвилин пішки. КОД SF-1-187-983
    Рієлтор
  • ALAN
    265 000 $
    1 815 $/м²

    Раїси Окіпної вул., 10-А

    4 кімнати
    146 / 90 / 30 м²
    поверх 17 з 22
    2005 рік побудови
    сьогодні
    БЕЗ КОМІСІЇ Продаж видової 4-кімнатної квартири м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10А Пропонується простора та стильна 4-кімнатна квартира площею 146 м², розташована на 17 поверсі 23-поверхового будинку. Квартира виконана з авторським дизайнерським ремонтом із використанням якісних матеріалів. Продумане роздільне планування забезпечує максимальний комфорт для всієї родини. Планування: простора кухня-вітальня 3 окремі кімнати 2 санвузли гардеробна кімната 2 балкони З квартири відкривається неймовірний панорамний вид на Дніпро та Русанівський канал. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою для комфортного проживання. Переваги будинку: консьєрж ліфт із доступом по картках доглянута терит...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.